Naudinga

Tai, kas naudinta pradedantiesiems ir jau patyrusiems slidininkams.

Kodėl verta slidinėti?

Būdami gamtoje mes pailsime psichologiškai, pasikrauname teigiamos energijos ir emocijų! Slidinėjimas suteiktų puikią galimybę ir priežastį išeiti į lauką bet kurį žiemos savaitgalį ir vykti į Snaigės žygį arba slidinėti miške, priklausomai nuo jūsų vietovės arba asmeninių pasirinkimų, jei norite pabūti vienui vieni, galite slidinėti miške grožėdamiesi sniegu ir mišku arba vykite į Snaigės žygį ir ne tik paslidinėkite, tačiau ir sutikite begales bendraminčių, nes į Snaigės žygius susirenka tūkstančiai žmonių!

Ar galiu slidinėti Lietuvoje?

Taip!!! Lietuvoje yra tam tikrai tinkamas klimatas, pakankamai sniego ir paruoštų trasų slidinėjimui miškuose ir pievose 🙂 Vilniuje ir Kaune organizuojami snaigės žygiai, o Ignalinoje yra speciali 7 km slidinėjimo trasa. Taip pat organizuojami ir vietiniai slidinėjimo žygiai mažesniuose miestuose visoje Lietuvoje.

Snaigės žygis (Vilniaus keliautojų klubas)

Jei dar nežinote, kas yra Algimantas Jucevičius, tai turėdami slidinėjimo komplektą greitai sužinosite. Algimantas Jucevičius ir Vilniaus Keliautojų Klubas organizuoja ne tik Snaigės bet ir pėščiųjų žygius. Jei negyvenate Vilniuje, kur ir vyksta didžiausi Snaigės žygiai, tai rekomenduojame jums atvykti į Vilnių bent vieną kartą būtent į Snaigės žygį, nes tai ne tik įkvėps bet ir bus labai įdomi patirtis.

Snaigės žygiai (Kauno turistų klubas)

Tai puiki galimybė slidinėti su bendraminčiais Kaune. Už šią nuostabią galimybę dėkojame Kauno turistų klubui, kuris organizuoja Snaigės žygius Kaune.

Kokio fizinio pasirengimo reikia norint slidinėti?

Jokio! Pradėkite nuo mažiausių trasų, pvz. 4 km. Lygumų slidinėjimu gali užsiimti įvairaus amžiaus asmenys, nes čia nereikia daug jėgos ir energijos, o slidinėjant dirba visos raumenų grupės, todėl slidinėjimo entuziastai tiesiog myli šią veiklą.

Slidinėjimo istorija

Esate slidinėjimo entuziastai? Norite sužinoti daugiau apie slidinėjimą ir istoriją? Sekite mūsų Facebook puslapį ir nepraleiskite naujienų!