Apie mus

Jau keletą metų siūlome naują ir naudotą lygumų slidinėjimo inventorių ir kitą sporto inventorių už prieinamą kainą.

Kodėl žmonės renkasi mus?

  • Prieinama kaina. Mes siūlome nebrangų lygumų slidinėjimo inventorių Jums!
  • Mums rūpi kiekvienas klientas. Užpildykite užklausą ir mes Jums atsiųsime lygumų slidžių komplekto pasiūlymą, tuomet galėsite rinktis iš Jums patinkančių slidžių ir sutaupysite daug laiko, nei ieškodami kitur!
  • Prieš perkant, konsultuojame kokių slidžių, batų, lazdų, apkaustų, slydimo ir stabdymo tepalų ar kitų priedų, kokių Jums reikia!
  • Ilgametė patirtis leidžia greitai suprasti klientų poreikius!
  • Siūlome išskirtinai greitą inventoriaus įsigyjimo procesą!
  • Specialius pristatymas visoje Lietuvoje arba atsiimkite prekes Vilniuje.
  • Galimi skirtingi apmokėjimo būdai: nuo grynųjų ir apmokėjimo kortele iki apmokėjimo pristačius ar atsiimant prekes


Kodėl rinktis naudotą inventorių? Prisidėkite prie aplinkos išsaugojimo...

Pasaulyje vis aktualesnė tampa klimato kaitos tema. Renkantis naudotas prekes, jūs jas prikeliate naujam gyvenimui. Mūsų nuomone, visame pasaulyje visko yra prigaminta per daug, nes akivaizdžiai nebėra kur dėti šiukšlių, senų ar naujų nereikalingų daiktų. Milijonai tonų šiukšlių vandenyje žaloja ne tik gamtą bet ir naikina ateitį žudo jūros gyventojus ir tuo pačiu netiesiogiai žmones. Ir kas baisiausia, tai kad kažką pakeisti yra labai sunku, o pradėti nuo savęs siūlome naudojantis ir perkant kiek galima daugiau naudotų daiktų. Taip ne tik sutaupysite pinigų, bet ir prikelsite panaudotą bet dar gerą daiktą antram gyvenimui. Perkant naudotą daiktą, sutaupysite pinigų, mūsų nuomone, tai prisidės ir prie aplinkos išsaugojimo, nes jei norėsite papildomai užsidirbti, važiuosite į darbą dirbti daugiau, išnaudosite daugiau kuro bei paliksite didesnį anglies pėdsaką atmosferoje. Manote kitaip? Pasidalinkite savo nuomone, su manimi – [email protected]

Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti aplinką ir gamtą mažiau žalojantį inventorių, o jūs didžiuositės savimi įsigiję iš mūsų.

Įsigyjant prekes iš mūsų, mes jums pasiūlysime visapusišką nuoširdžią konsultaciją, patarsime kaip ir kokį inventorių pasirinkti. Ir mes turime pasiūlyti naudoto arba naujo inventoriaus – kuo daugiau naudoto inventoriaus turėsite, tuo daugiau gamtos sunaikinimo padėsite išvengti.

Padėkite išsaugoti gamtą!